Haberler

Erzurum’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 34,719 defa okundu
Erzurum’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal, sendikal çalışmalar kapsamında Erzurum’u ziyaret edildi.

Ziyarette ilk olarak Türkiye Kamu-Sen’i ziyaret ettik. Erzurum Şube Başkanımız Kenan Karaçam, Erzurum Üniversite Şube Başkanımız Umut Bozkurt başta olmak üzere Türkiye Kamu-Sen’e bağlı şube başkanlarımızla bir araya gelindi. Ayrıca Erzurum Kadın Komisyonu üyelerimizle görüşüldü. 
Erzurum’da son olarak 2 Yıl önce Rahmet'i Rahman'a kavuşan Erzurum Üniversite Şube Başkanımız Merhum Mehmet Karagöz'ün mezarı ziyaret edildi. Kabri başında Kuran-ı Kerim okundu ve dua edildi. Cenab'ı Allah Rahmet Eylesin. Mekan'ı Cennet Olsun.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal, sendikal çalışmalar kapsamında Erzurum’u ziyaret edildi. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal, sendikal çalışmalar kapsamında Erzurum’u ziyaret edildi.