Haberler

Düzce’de Teşkilatımızla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 16,006 defa okundu
Düzce’de Teşkilatımızla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan Düzce şubemizin gerçekleştirdiği birlik ve beraberlik gecesine katılarak teşkilat mensuplarımız ve üyelerimizle bir araya geldiler.

Düzce Şube Başkanımız Şemseddin Bahadır’ın açılışını yaptığı toplantıda Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan’da birer konuşma gerçekleştirdiler.

 Konuşmalarında Ülke gündemi ve sağlık çalışanlarının sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak fedakârca mücadele eden ve dik duruş gösteren Türk Sağlık-Sen Düzce teşkilatına ve üyelerimize teşekkür ettiler.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan Düzce şubemizin gerçekleştirdiği birlik ve beraberlik gecesine katılarak teşkilat mensuplarımız ve üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan Düzce şubemizin gerçekleştirdiği birlik ve beraberlik gecesine katılarak teşkilat mensuplarımız ve üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan Düzce şubemizin gerçekleştirdiği birlik ve beraberlik gecesine katılarak teşkilat mensuplarımız ve üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan Düzce şubemizin gerçekleştirdiği birlik ve beraberlik gecesine katılarak teşkilat mensuplarımız ve üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan Düzce şubemizin gerçekleştirdiği birlik ve beraberlik gecesine katılarak teşkilat mensuplarımız ve üyelerimizle bir araya geldiler.