Haberler

Düzce’de Teşkilatımız ve Çalışanlar İle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 556 defa okundu
Düzce’de Teşkilatımız ve Çalışanlar İle Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Düzce’yi ziyaret ederek Düzce Şubemiz tarafından düzenlenen toplantıya katıldılar.

Temsilcilerimiz, üyelerimiz ve sağlık çalışanlarının katıldığı toplantıda  MHP Düzce milletvekili Ümit Yılmaz, Türkiye Kamu-Sen  ve TÜRKAV Bolu ve Düzce il temsilcileri de yer aldı.

Toplantıda Düzce Şube Başkanımız Ekrem Çavuş’un yaptığı açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk,  sağlık çalışanlarının sorunları ve talepleri ile sendikal çalışmalarımız hakkında değerlendirmelerde bulundu.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Düzce’yi ziyaret ederek Düzce Şubemiz tarafından düzenlenen toplantıya katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Düzce’yi ziyaret ederek Düzce Şubemiz tarafından düzenlenen toplantıya katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Düzce’yi ziyaret ederek Düzce Şubemiz tarafından düzenlenen toplantıya katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Düzce’yi ziyaret ederek Düzce Şubemiz tarafından düzenlenen toplantıya katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Düzce’yi ziyaret ederek Düzce Şubemiz tarafından düzenlenen toplantıya katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Düzce’yi ziyaret ederek Düzce Şubemiz tarafından düzenlenen toplantıya katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Düzce’yi ziyaret ederek Düzce Şubemiz tarafından düzenlenen toplantıya katıldılar.