Haberler

DSP’den TÜRK SAĞLIK SEN’e HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

/ Kocaeli Yazdır
Bu haber 1,262 defa okundu
DSP’den TÜRK SAĞLIK SEN’e HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.
Demokratik Sol Parti “DSP” Kocaeli İl Başkanı ve İzmit İlce Başkanı Türk Sağlık Sen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Haklı Mücadelelerinde DSP Olarak Yanlarındayız.

Demokratik Sol Parti “DSP”  Kocaeli İl Başkanı Halim Dedeoğlu yönetimi ve İzmit İlce Başkanı Hülya Yıldırım Cumartesi günü 6. Olağan kongresini gerçekleştiren Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker’i Şubede ziyaret ederek Şube Başkanı Ömer Çekeri tebrik etti. Ziyarette konuşan İl Başkanı Dedeoğlu; Kongrede tekrar seçimi kazanan Türk Sağlık Sen Şube Başkanı ve yönetimini tebrik ederim. Diyen Dedeoğlu; Ömer Çeker ve yönetiminin emek adına vermiş oldukları mücadeleyi takdir ediyor ve takip ediyoruz. Sağlık çalışanları ve üyeleri adına yapmış oldukları haklı mücadelelerinde DSP olarak yanlarındayız. Başkanın şahsında yönetime seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Dedi.

 

DSP Emek Mücadelesinde Hep Ön Saflarda Olmuştur.

İl Başkanı Dedeoğlu’ndan sonra sözü alan  Şube Başkanı Ömer Çeker; 2000 yılında DSP’nin Hükümet Ortağı olduğunda 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikalar Kanunun Kamu Çalışanlarına hediye eden Hükümette  Sayın Ecevit Başbakandı. Emek mücadelesinde emeğin karşılığını verme noktasında hassas olan bir partinin yöneticilerinin sendikamızı ziyaret ederek yeni yönetimi tebrik etmelerini önemsiyoruz. DSP emek mücadelesinde hep ön saflarda olmuştur. Bundan sonraki süreç de çalışmalarımıza gerekli desteği vereceklerine inanıyorum. Diyen Şube Başkanı Çeker; Dedi. DSP  Kocaeli İl Başkanı Dedeoğlu’na  heyetine ve İzmit İlce Başkanı Hülya Yıldırım’a ziyaretleri için teşekkür etti.