Haberler

Çanakkale’de Çalışanların Taleplerini Gündeme Getirdik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 1,721 defa okundu
Çanakkale’de Çalışanların Taleplerini Gündeme Getirdik
Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Çanakkale’yi ziyaret ettiler.

Çanakkale Şube Başkanımız Turan çavdar ve Şube Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte kurum ziyaretleri yaparak çalışanlar ve üyelerimizle bir araya geldiler. Çalışanların sorunlarını taleplerinin yöneticilere ilettiler.

Bu bağlamda İl Sağlık Müdürü Ali Taşcı, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tamer Demir ve Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimi Ufuk Tani ile görüşen Genel Başkan Yardımcılarımız ziyaretlerde çalışanların ehliyet, liyakat ve adalet olan beklentilerini dile getirdiler.

 Türkiye’de yeni dönemin en önemli işaretinin kamuda bu üç hususun sağlanması olduğuna dikakt çeken Genel Başkan Yardımcılarımız çalışanların bunlardan emin oldukları sürece kamu çalışma hayatında verimliliğin artacağını ve sorunların çözüleceğine inandıklarını belirttiler.

 Çanakkale’de görev yapan sağlık çalışanlarının da sorunlarını ileterek Çözüm ve iyileştirmeler beklediklerini kaydeden Genel Başkan Yardımcılarımız çalışanların haklarının ve taleplerinin takipçisi olacaklarını da vurguladılar.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Çanakkale’yi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Çanakkale’yi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Çanakkale’yi ziyaret ettiler.