Haberler

Bursa’da Hemşirelerimizle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 17,195 defa okundu
Bursa’da Hemşirelerimizle Bir Araya Geldik
Bursa Şubemizin düzenlediği hemşireler ve anneler günü etkinliğine Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan katıldılar.

Oldukça yoğun bir katılımın olduğu etkinliğinin açılışını Bursa Şube Başkanımız Mustafa Köse gerçekleştirdi. Genel Başkan yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan’da birer konuşma gerçekleştirerek hem hemşireler haftasını hem de anneler gününü kutladılar. Sağlık çalışanlarının sorunları ve talepleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundular. Etkinlikte ayrıca emekli olan üyelerimize de plaket takdim edildi. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Bursa Şubemizin düzenlediği hemşireler ve anneler günü etkinliğine Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan katıldılar. Bursa Şubemizin düzenlediği hemşireler ve anneler günü etkinliğine Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan katıldılar. Bursa Şubemizin düzenlediği hemşireler ve anneler günü etkinliğine Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan katıldılar. Bursa Şubemizin düzenlediği hemşireler ve anneler günü etkinliğine Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan katıldılar. Bursa Şubemizin düzenlediği hemşireler ve anneler günü etkinliğine Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan katıldılar. Bursa Şubemizin düzenlediği hemşireler ve anneler günü etkinliğine Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan katıldılar. Bursa Şubemizin düzenlediği hemşireler ve anneler günü etkinliğine Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan katıldılar. Bursa Şubemizin düzenlediği hemşireler ve anneler günü etkinliğine Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Ümit Turhan katıldılar.