Haberler

Bursa’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 349 defa okundu
Bursa’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız Bursa Şube Başkanımız Sabit Karabayır ve Şube Yöneticileri ile birlikte İl Sağlık Müdürlüğü ve hastanelerde sağlık çalışanları ile bir araya geldiler. Sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verdiler, sorularını cevaplandırdılar. Çalışanların sorunları ve taleplerini dinlediler.

Ayrıca  İl Sağlık Müdürü Özcan Akan, Kamu Hastaneleri Başkanı Mehmet Demir, Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Muhammet Güzelsoy, Bursa Diş Hastanesi Başhekimi Lütfi Çiftçi ve Nilüfer Diş hastanesi Başhekimi Oktay Kahveci  ile görüşülerek çalışanların sorunları ve talepleri aktarıldı. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Bursa İlimizi ziyaret ettiler.