Haberler

Bursa’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 21,914 defa okundu
Bursa’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk, Ümit Turhan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Bursa’yı ziyaret ettiler.

Ziyarette Bursa Şube Başkanımız Mustafa Köse ve Şube yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sağlık kurum ve kuruluşları ziyaret edildi. Sağlık çalışanları ile bir araya gelinerek sorunları ve talepleri görüşüldü.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk, Ümit Turhan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Bursa’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk, Ümit Turhan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Bursa’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk, Ümit Turhan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Bursa’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk, Ümit Turhan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Bursa’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk, Ümit Turhan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Bursa’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk, Ümit Turhan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Bursa’yı ziyaret ettiler.