Birliğimize Kast Eden Hainlerin Sonu Hüsrandır

Birliğimize Kast Eden Hainlerin Sonu Hüsrandır
Cizre’de yaşanan hain terör saldırısı ile ilgili Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’nin yayınlamış olduğu mesajıdır:

Cizre-Şırnak karayolu üzerindeki Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Grup Amirliğine yaklaşık 50 metre uzaklıktaki polis kontrol noktasına PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda 11 Polisimiz şehit oldu. 78 Yaralımız var.  

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Türkiye’nin birliğine ve dirliğine hergün bir saldırının yapıldığı bir dönemden geçiyoruz.

 Bu saldırıları gerçekleştiren terör örgütleri ve onları maşa olarak kullananlar iyi bilmelidir ki,  Türkiye’yi kaos ortamına sürüklemek ve milletimizin birliğini dirliğini ve ülkenin huzurunu yok etmek isteyen terör örgütleri asla amaçlarına ulaşamayacaktır.

Türk milletinin birlik ve beraberliğine kast eden hainler bilmelidirler ki, sonları hüsrandır. Bizden bir çakıl taşı dahi alabileceğini sananlar derin bir yanılgı içindedirler.

Milletimizin geleceğine yönelik sinsi planlar asla tutmayacak, Türk milletinin birliği, dirliği ve beraberliği ilelebet devam edecektir.

Bir kez daha şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk milletine baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum