Haberler

Bartın ve Kastamonu’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 65,177 defa okundu
Bartın ve Kastamonu’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve İsmail Türk Bartın ve Kastamonu’yu sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler.

Bartın’a yapılan ziyarette Bartın İl Temsilcimiz Besim Coşkun ile birlikte kurumlar ziyaret edilerek çalışanlarla görüşmeler gerçekleştirildi. Zonguldak Şube Başkanımız Arzu Kara’nın da katıldığı toplantıda temsilcilerimiz ile bir araya gelindi. Yetki dönemine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Kastamonu’ya yapılan ziyarette ise şube başkanımız Cengiz Büyükkapucu ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte kurumlarda çalışanlar ve idarecilerle görüşmeler gerçekleştirildi.  Kastamonu şubemiz tarafından yapılan temsilciler toplantısında işyeri temsilcilerimizle bir araya gelindi. Sağlık alanında yaşanan gelişmeler ve yetki dönemi ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve İsmail Türk Bartın ve Kastamonu’yu sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve İsmail Türk Bartın ve Kastamonu’yu sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve İsmail Türk Bartın ve Kastamonu’yu sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve İsmail Türk Bartın ve Kastamonu’yu sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve İsmail Türk Bartın ve Kastamonu’yu sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve İsmail Türk Bartın ve Kastamonu’yu sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve İsmail Türk Bartın ve Kastamonu’yu sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler.