Azerbaycan Sıhhiye İşçileri Sendikası Teşkilatı İle Bir Araya Geldik.

Azerbaycan Sıhhiye İşçileri Sendikası Teşkilatı  İle Bir Araya Geldik.
Kardeş Sendikamız Azerbaycan Sıhhiye İşçileri Sendikası Genel merkez Yöneticileri ve Şube Başkanları sendikamızı ziyaret ederek Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Yönetim Kurulumuz ile bir araya geldiler.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Genel Başkanımız Önder Kahveci sendikal kardeşliğin güçlü bir şekilde devam ettiğini dile getirerek işbirliğinin süreceğini kaydetti. 
Ziyarette Genel Başkanımız Türkiye’de sendikacılık, toplu sözleşme, sağlık sistemi ile ilgili bilgiler vererek Sıhhıye İşçileri Sendikasının teşkilat yöneticilerinin soruları cevaplandırdı. 
Kardeş sendika temsilcileri Genel başkanımız Önder Kahveci’ye gösterdikleri yakın ilgi ve bilgilendirme için teşekkür ettiler. 
Genel Merkezimizdeki görüşmenin ardından Birlikte Anıtkabir Ziyaret edildi. 
Anıtkabir’de yapılan törenin ardından ziyaret anısına Genel Başkanımız Önder Kahveci Anıtkabir defterine şunları yazarak imzaladı; 

Vatanımızın Kurtarıcısı 
Cumhuriyetimizin Kurucusu 
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Bugün Azerbaycan Sıhhiye İşçileri Sendikası Yöneticileri ile birlikte aziz hatıranız önünde “Bir” olmuş Türk Dünyası hedefiniz için üzerimize düşen bir sorumluluğu yerine getirmenin gururu ile bulunuyoruz. 
“ Benim yaratılışımda fevkalade olan bir şey varsa, Türk olarak dünyaya gelmemdir.” sözünüzün ifade ettiği hakikatin idrakinde Türk Dünyasında sendikal olarak birlik, sivil toplum olarak bir bütünleşmenin arzusu içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 
Bu birlik ve beraberlik  uluslararası alanda da bizlere güç kazandıracaktır. 
Türklük gurur ve şuurumuzun bunu başarmamızı kolaylaştıracağına inanıyor, tüm gayretimizle açtığın yolda yürüyeceğimize söz veriyorum. 
Ne Mutlu Türküm Diyene !

                     Önder Kahveci
 Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen
                          Genel Başkanı