Haberler

Araban İlçemizde Sağlık Çalışanlarıyla Buluştuk

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 35,499 defa okundu
Araban İlçemizde Sağlık Çalışanlarıyla Buluştuk
Gaziantep Şubesi olarak; Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları Gazi SÖKMEN ve Uğur ALTAY’ dan oluşan heyetle Araban İlçesini ziyaret ettik.

Heyetimiz; Araban İlçe Temsilcisi Necdet BULUT ve İlçe Devlet Hastanesi İşyeri Temsilcisi Samet GENÇ ile birlikte kurum idarecilerini ve sağlık çalışanlarını  ziyaret etti.

Ziyarette hükümet tarafından değiştirilmeye çalışılan 657 Devlet Memurları Kanunu başta olmak üzere, sağlık alanında yaşanan sorunlar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyaret nedeniyle; hem kurum idarecileri, hem de sağlık çalışanları heyetimize teşekkür ederek çalışmalarımızda başarılar dilediler.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Gaziantep Şubesi olarak; Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları Gazi SÖKMEN ve Uğur ALTAY’ dan oluşan heyetle Araban İlçesini ziyaret ettik. Gaziantep Şubesi olarak; Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları Gazi SÖKMEN ve Uğur ALTAY’ dan oluşan heyetle Araban İlçesini ziyaret ettik. Gaziantep Şubesi olarak; Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları Gazi SÖKMEN ve Uğur ALTAY’ dan oluşan heyetle Araban İlçesini ziyaret ettik.