Haberler

Ankara Şehir Hastanesi Başhekimini Ziyaret Ettik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 575 defa okundu
Ankara Şehir Hastanesi Başhekimini Ziyaret Ettik
Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Ümit Turhan Ankara 1 Nolu Şube Başkanımız Orhan Yılmaz ve şube yönetim kurulu üyeleri ile Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Aziz Ahmet Surel’i ziyaret etti.

Ziyarette  Personel eksikliği, kreş, servis ve döner sermayeler başta olmak üzere şehir hastanesi çalışanlarının sorunları ve talepleri Genel Başkanımız tarafından gündeme  getirildi.  Çalışanların istekleri doğrultusunda gerekli düzenlemelerin yapılması istendi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Ümit Turhan Ankara 1 Nolu Şube Başkanımız Orhan Yılmaz ve şube yönetim kurulu üyeleri ile Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Aziz Ahmet Surel’i ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Ümit Turhan Ankara 1 Nolu Şube Başkanımız Orhan Yılmaz ve şube yönetim kurulu üyeleri ile Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Aziz Ahmet Surel’i ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Ümit Turhan Ankara 1 Nolu Şube Başkanımız Orhan Yılmaz ve şube yönetim kurulu üyeleri ile Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Aziz Ahmet Surel’i ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Ümit Turhan Ankara 1 Nolu Şube Başkanımız Orhan Yılmaz ve şube yönetim kurulu üyeleri ile Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Aziz Ahmet Surel’i ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Ümit Turhan Ankara 1 Nolu Şube Başkanımız Orhan Yılmaz ve şube yönetim kurulu üyeleri ile Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Aziz Ahmet Surel’i ziyaret etti.