Haberler

Altın Ambulans Ödül Törenine Katıldık

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 20,273 defa okundu
Altın Ambulans Ödül Törenine Katıldık
Genel Başkan yardımcılarımız İsmail Türk ve Mehmet Ali Çakal ATT-DER’in 22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü nedeniyle düzenlemiş olduğu altın ambulans ödül törenine katıldı.

Törende bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk ATT’lerin sorunlarını dile getirdi. İş yükünün azaltılması, planlı bir istihdam politikası ile birlikte ambulans ve istasyon sayısının artırılması, görev şehitliği verilmesi ve şiddetin önlenmesi adına adli olaylarla polisle birlikte gidilmesi gibi taleplerin karşılanması gerektiğini belirtti.
 Türk Sağlık-Sen’in 112 Acil çalışanlarının sorunlarının her zaman takipçisi olduğunu belirterek Türk  “ Sorunların çözümü ve çalışanların taleplerinin yerine getirilmesi adına yoğun bir çaba harcıyor, mücadele veriyoruz. Umarız ki Bakanlık 112 çalışanlarının bu temel taleplerini bir an önce karşılar' dedi.
Konuşmaların ardından ATT-Der tarafından katkı ve desteklerinden dolayı Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’ye verilen plaketi Genel Başkan Yardımcımız İsmail Türk aldı. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan yardımcılarımız İsmail Türk ve Mehmet Ali Çakal ATT-DER’in 22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü nedeniyle düzenlemiş olduğu altın ambulans ödül törenine katıldı.  Genel Başkan yardımcılarımız İsmail Türk ve Mehmet Ali Çakal ATT-DER’in 22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü nedeniyle düzenlemiş olduğu altın ambulans ödül törenine katıldı.  Genel Başkan yardımcılarımız İsmail Türk ve Mehmet Ali Çakal ATT-DER’in 22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü nedeniyle düzenlemiş olduğu altın ambulans ödül törenine katıldı.  Genel Başkan yardımcılarımız İsmail Türk ve Mehmet Ali Çakal ATT-DER’in 22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü nedeniyle düzenlemiş olduğu altın ambulans ödül törenine katıldı.