Haberler

Alçak ve Kalleşlerden Hesap Sorulmalıdır

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 2,505 defa okundu
Alçak ve Kalleşlerden Hesap Sorulmalıdır
Dün Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Astsubay Eşi Nurcan Karakaya ile 11 aylık bebeği Mustafa Bedirhan Karakaya PKK’lı hainler tarafından şehit edildi.

Milletimizi derin bir üzüntüye boğan ve kinimizi bedenimizden taşıran bu olay bir kez daha göstermiştir ki, Türk Milletini hedef alan terör, varlığı itibariyle alçak, kalleş ve namussuzdur.
Her ne kadar bilinçli olarak bazı çevreler Türk Milletinin bu düşmanlarını demokrasi makyajları, siyasi hareket söylemleri, barış maskesi ile kapatmaya çalışsa da hainlerin gerçek yüzü kendini yeniden göstermiştir.
 Terörist destekçilerine demokratik hakların tanınmasından tutun da bunların  yuvalandıkları yerleri siyasi parti ve STK olarak nitelendiren herkes de bunların kanlı cinayetlerine ortaktır. 
Saldırılarına başladığı tarihten itibaren kadın, çocuk, bebek, yaşlı ayırt etmeyen PKK terör örgütü ve stratejik siyasi ortakları bilmelidir ki Türk milleti ay yıldızlı tabutlarını, omuz vererek hilal ile yıldızlara yükseltecektir. 
Omuzladığımız bu manevi ağırlığın altında ise tüm terör yandaşları ezilecektir.  
Teröristleri, destekçilerini, sempatizanlarını, terör sevicileri ve terör söz konusu olunca kafasına kuma gömen haysiyetsizlerin tamamımın bu millete verilecek bir hesabı vardır. Bu hesabın er ya da geç görüleceğine olan inancımızda tamdır.