Haberler

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü Ziyaret Ettik.

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 21,397 defa okundu
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü Ziyaret Ettik.
​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İşyeri Temsilcimiz Hüseyin KILIÇ’tan oluşan heyetle, önce görevine yeni başlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Şefik YALÇIN’ı makamında ziyaret ettik.

Şube Başkanımız Kemal KAZAK İl Müdürü Şefik YALÇIN’a yeni görevinde başarılar diledi.

Heyetimiz ile İl Müdürü Şefik YALÇIN kurumun yaşadığı sorunlar üzerine görüş alış verişinde bulunuldu

Ayrıca; İl Müdürü Şefik YALÇIN ziyaret nedeniyle heyetimize teşekkür ederken, çalışmalarımızda başarılar diledi.

Heyetimiz daha sonra kurum çalışanlarını ziyaret ederek, çalışma hayatı ve değiştirilmesi gündemde olan 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu Hakkında görüşlerini ifade etti.

Kurum çalışanları sendikamıza duydukları güveni dile getirerek mücadelemize destek olacaklarının altını çizdiler.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İşyeri Temsilcimiz Hüseyin KILIÇ’tan oluşan heyetle, önce görevine yeni başlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Şefik YALÇIN’ı makamında ziyaret ettik. ​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İşyeri Temsilcimiz Hüseyin KILIÇ’tan oluşan heyetle, önce görevine yeni başlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Şefik YALÇIN’ı makamında ziyaret ettik. ​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İşyeri Temsilcimiz Hüseyin KILIÇ’tan oluşan heyetle, önce görevine yeni başlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Şefik YALÇIN’ı makamında ziyaret ettik. ​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İşyeri Temsilcimiz Hüseyin KILIÇ’tan oluşan heyetle, önce görevine yeni başlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Şefik YALÇIN’ı makamında ziyaret ettik. ​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İşyeri Temsilcimiz Hüseyin KILIÇ’tan oluşan heyetle, önce görevine yeni başlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Şefik YALÇIN’ı makamında ziyaret ettik. ​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İşyeri Temsilcimiz Hüseyin KILIÇ’tan oluşan heyetle, önce görevine yeni başlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Şefik YALÇIN’ı makamında ziyaret ettik.