Haberler

Aile ve Sos. Pol. Bakanlığı Müsteşarını Ziyaret Ettik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 2,899 defa okundu
Aile ve Sos. Pol. Bakanlığı Müsteşarını Ziyaret Ettik
Genel Başkanımız Önder Kahveci Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Ümit Turhan ve Mehmet Ali Çakal ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Yardımcısı Sayın Aysel Kandemir’i ziyaret etti. Ziyarette Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Engin Dündar’da yer aldı.

Yapılan ziyarette Genel Başkanımız Önder Kahveci Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı çalışanlarının taleplerini iletti. 

Genel Başkanımız Önder Kahveci çalışanların yıpranma payı isteklerini, bakanlığa bağlı kurumlarda görev yapan tüm öğretmenlere eğitim-öğretim hazırlık ödeneğinin verilmesi, Görevde Yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının en kısa sürede yapılması, nöbet ücretlerini günümüz şartlarına uygun makul bir ücrete getirilmesi ve bayramlarda artırımlı ödenmesi gibi talepleri dile getirdi. Çalışanların tüm taleplerini içeren bir raporuda  sayın müsteşara sundu. 

Müsteşar Kandemir ise sosyal taraflarla iş birliğini önemsediklerini kaydederek sorunların çözümü için sendikalarla ve sivil toplumla işbirliği içerisinde olacaklarını kaydetti. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk, Ümit Turhan ve Mehmet Ali Çakal ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı  Yardımcısı Sayın Aysel Kandemir’i ziyaret etti. Ziyarette Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Engin Dündar’da yer aldı.