Afyon’da 4 Şubemizin İşyeri Temsilcileriyle Buluştuk

Afyon’da 4 Şubemizin İşyeri Temsilcileriyle Buluştuk
Afyon'da düzenlenen ve Afyon, Eskişehir, Kütahya ve Uşak şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı.

Açılışını Afyon Şube Başkanımız Mehmet Ali Çakal’ın yaptığı toplantıda Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal slayt eşliğinde üye sayıları ve teşkilatlandırma ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumun ardından kürsüye gelen Genel Başkanımız Önder Kahveci kamu ve sağlık çalışanlarının sorunları ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Hükümetin teklifinden bile daha düşük bir teklife imza atarak kamu çalışanlarının cüzdana düşman, emeğine ihanet eden ve ekmeğine göz dikenlerin tekrar yetkili olarak 2015’te toplu sözleşme masasına olması durumunda kamu çalışanlarının felakete sürükleneceğini dile getirdi.

Genel Başkanımız Önder Kahveci “ Sarı sendikalara bile rahmet okutacak bir aşamaya gelenlere kamu çalışanları gereken dersi vermelidirler. Aksi takdirde bunlar kamu çalışanını felakete sürükleyeceklerdir. Toplu sözleşmede hükümetin teklifinden daha düşük bir zamma imza attılar. Sürekli müjde ve kazandık yalanları ile çalışanları kandırıyorlar. Ortada hiçbir şey yokken hayırlı olsun broşürü bile bastıracak kadar yalanı adeta kendilerine yol seçmiş olanlara çalışanlarda gerekli tepkiyi göstermelidirler.' dedi.

Genel Başkanımız konuşmasına tüm teşkilatımıza yetki döneminde başarılar dileyerek tamamladı.

Haber Resimleri