Haberler

Adıyaman’da Teşkilatımız ve Çalışanlar Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 559 defa okundu
Adıyaman’da Teşkilatımız ve Çalışanlar Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız Adıyaman Şube Başkanımız Nejdet İrfan Tokur, Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve temsilcilerimiz ile birlikte Kurum idarecileri ve çalışanlarla görüştüler. İdarecilere çalışanların sorunları ve taleplerini ilettiler.  Sendikamızın çalışmaları hakkında çalışanları bilgilendirdiler.

Genel Başkan Yardımcılarımız Kurum ziyaretlerinin ardından Adıyaman şubemiz tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye Kamu-Sen'e bağlı diğer sendikalarımızın şube  başkanları, TÜRKAV İl başkanı,  işyeri temsilcilerimizin, kadın kolları ve şube yönetim kurulu üyelerimizin katıldığı istişare toplantısına katıldılar. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Adıyaman İlimizi ziyaret ettiler.