Haberler

Adana’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 65,709 defa okundu
Adana’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Adana’yı ziyaret ederek teşkilatımız ve üyelerimizle bir araya geldiler.

Türk Sağlık Sen Üniversite Şubemiz büro açılışı Çukurova Üniversitesinde yapıldı. Açılışa Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan, Adana Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisive Türkiye Kamu Sen'e Bağlı sendika Şube Başkan ve Yöneticileri, Mersin Şube Başkan ve Yöneticileri katıldı.

Türk Sağlık Sen Adana Üniversite Şube Başkanı Ali Uçar Atik ve Şube Yönetimi ile birlikte Üniversite Hastanesinde çalışanlarla bir araya gelindi. Kurum yöneticileri ile görüşmeler yapıldı. Üniversite Rektörü, Üniversite Genel Sekreteri, Hastane Başhekimi ve Başhemşiresi ziyaret edildi.

Adana’da yapılan ziyaretlerde çalışanlara gerçekleştirilen görüşmelerde Türk Sağlık-Sen’in döner sermayelerin emekliliğe yansıtılması ve yıpranma payıverilmesi için dilekçe kampanyası başlattığı belirtilerek tüm çalışanlardan bu kampanyaya destek olmaları istendi. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Adana’yı ziyaret ederek teşkilatımız ve üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Adana’yı ziyaret ederek teşkilatımız ve üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Adana’yı ziyaret ederek teşkilatımız ve üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Adana’yı ziyaret ederek teşkilatımız ve üyelerimizle bir araya geldiler.