Haberler

Adana Şubelerimizin İşyeri Temsilci Toplantısına Katıldık

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 555 defa okundu
Adana Şubelerimizin İşyeri Temsilci Toplantısına Katıldık
Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı.

Mersin Şube Başkanı Nuri Kara  ve Osmaniye Şube Başkanı Fatih Üstüner ve Şube  Yönetim Kurulu üyelerimizin de katıldığı toplantıda Adana 1 Nolu Şube Başkanımız Metin Türkmenoğlu, Adana Üniversite Şube Başkanımız Ali Uçar Atik a birer selamlama konuşması yaptılar.  

Şube Başkanlarımızın ardından kürsüye gelen Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan’da sağlık çalışanlarının talepleri  ve sendikal çalışmalarımız hakkında değerlendirmelerde bulundu. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün de katıldığı toplantı plaket töreni ile sona erdi. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı. Adana 1 Nolu ve Adana Üniversite şubelerimizin birlikte gerçekleştirdiği toplantıya Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan katıldı.