Haberler/Genel Başkan'dan
İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın

İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın

Sosyal Güvenlik Kurumu verilerine göre ülkemizde günde yaklaşık 240 iş kazası gerçekleşmekte, 5 çalışan hayatını kaybetmekte ve her gün yaklaşık 1 çalışan meslek hastalığına yakalanmaktadır.

Alemlere Rahmet, H.z Muhammed (SAV)

Alemlere Rahmet, H.z Muhammed (SAV)

İnsanlığın her döneminde Allah’u Teala’nın varlığını, birliğini, emir ve yasaklarını, iman ve inanç kaidelerini, bizzat yaşayarak tebliğ eden Peygamberler insanca yaşamanın, insan onurunun ve insani asaletin temsilcileri olmuşlardır.

Cumhuriyet'in 92. Yılı

Cumhuriyet'in 92. Yılı

Buhranlı ve sıkıntılı bir dönemin tüm sancı ve olumsuzluklarını yaşasak da, Cumhuriyet’in ilanının 92. yıl dönümünü büyük bir gurur ve onurla milletçe yâd ve idrak ediyoruz. Cumhuriyetimiz; istiklali uğruna fedakârca çırpınan millet ruhunun görkemli bir mükâfatı, milli iradenin muhteşem bir eseridir. Türkiye Cumhuriyeti, zulme meydan okuyan, zalime rest çeken, batıl inanç ve hain hesaplara namus mücadelesinin rehberliğiyle karşı koyan kahraman bir neslin emanetidir.

Uyuyanlara Ağıt

Uyuyanlara Ağıt

Milli bütünlüğümüz, bayrağımız, devletimiz ve vatanımız açık tehdit altında, Kamu çalışanları sürekli hançerlenmekte fakat ne hikmetse milletimiz, kamu çalışanlarımız derin bir sessizlik içerisinde.