29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun
Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili yayınladıkları kutlama mesajı:

Cumhuriyetimizin ilan edilişinin  94. yıldönümünü karşılamanın ve kutlamanın eşsiz heyecan ve coşkusunu yaşamaktayız. 

Türk Milleti Kurtuluş savaşında bütün fertleri ile birlik olmuş, söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyerek düşmana hep birlikte karşı koyarak şanlı bir zafere imza atmıştır. Bu şanlı mücadelenin sonrasında milletin iradesi egemen kılınarak Cumhuriyet’imiz, vatan ve millet sevdasının ölmez eseri olarak ortaya çıkmıştır. 

Ecdadımızın en değerli mirası olan Cumhuriyetimizi korumak ve yükseltmek ise bizim temel görevimizdir. Bunun içinde yapılması gereken en önemli şey tıpkı Kurtuluş Savaşında olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde milletin ve devletin düşmanlarına karşı ortak mücadele etmektir. 
Bu anlamda da en önemli sorumluluk devlet ve hükümet yetkililerine düşmektedir. Ayrımcılık, adam kayırmacılık gibi birliğe ve dirliğe zarar veren işlerin önüne geçilmelidir. Herkesin dilindeki birlik ve beraberlik sözleri ancak uygulamalarda hayat bulursa bir anlam kazanacaktır.

Bu düşüncelerle  29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 94’üncü yıldönümünü kutluyor; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyorum.