Haberler

27. Yılımız Kutlu Olsun

/ Türk Sağlık Sen Yazdır
Bu haber 1,358 defa okundu
27. Yılımız Kutlu Olsun
Türkiye Sevdamız, Ekmek İçin Kavgamız diyerek çıktığımız yolda bugün 27. Yılımızı kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz.
Bu kutlu davada geçen 27 yılda hakkın savunucusu olduk. Adaletin hâkim olması için mücadele ettik. Haksızlığa ve zulme karşı tavır almaktan bir gün bile çekinmedik.
 
Türkiye Cumhuriyeti’nin vazgeçilmez değerlerini ve kamu görevlilerinin haklarını koruyup, daima daha iyiye ve güzele ulaştırmak adına tüm gücümüzle mücadele ettik.
 
Geride bıraktığımız 27 yılda çok şükür ki sendikacılık tarihine adımızı altın harflerle yazdırdık.  Dik baş, tok karın, mutlu yarın düsturu ile gelecekte de bu şanlı mücadelemizin bayrağının daha yükseklerde ve daha gür bir şekilde dalgalanacağından kimsenin şüphesi olmasın.
 
Kurulduğu günden bugüne kadar bu şanlı tarihimizin mimarları sendikamıza hizmet veren teşkilat mensuplarımızdır, üyelerimizdir. Haklarını ödemek asla mümkün değildir.
 
Kurulduğu günden bugüne sendikamıza destek veren tüm üyelerimize ve bu mücadelede sorumluluk alan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.  Ebediyete irtihal edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum
 
Türk Milleti yaşadıkça, Türk vatanı durdukça Türk Sağlık-Sen de var olacaktır diyor, 27 yılımızın vatana, millete, sendikal harekete, kamu çalışanlarına ve teşkilatımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. 
  
Önder KAHVECİ 
Genel Başkan