Haberler

2018 yılı Temsilci Toplantımızı Gerçekleştirdik.

/ Antalya Yazdır
Bu haber 3,130 defa okundu
2018 yılı Temsilci Toplantımızı Gerçekleştirdik.
3-4 Mart 2018 tarihleri arasında tüm temsilcilerimiz ile 2018 yılı temsilci toplantımızı gerçekleştirdik.

Toplantıya Saygı duruşu istiklal marşı ile başladık. Genel merkezimizin tanıtım videosunu coşkuyla izledik.

Şube Başkanımız Dr. Ali İhsan YILMAZ 6. olağan genel kurul sonrası yönetimde göreve gelen yönetim kurulunu takdim etti. Sunumundan sonra önceki dönem yönetimimizde bulunan Nuri AKYILDIZ, Adem AĞAROĞLU ve Kutlay YÜKSEL e sendikamıza yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür plaketlerini verdi.

Türk Sağlık-Sen Antalya Şubesi Başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve değerli temsilcileri olarak birlik ve beraberliğimizin ilelebet daim kalacağını gösterdik.  Şube Başkanımız yaptığı konuşmada ''Sendikamız için kilit noktada olan ve çalışanlarla bir araya gelen onlarla en çok vakit geçiren teşkilat mensubumuz olarak iş yeri temsilcilerimiz daima kendilerini geliştirmeli ve öğrenmeye her daim açık olmalıdır. Sendikal mücadelemizin kıymetlileri olan iş yeri temsilcilerimizin çalışanla geçirdiği vakti, öğrendiği ve aktardığı her yeni bilgiyi, yaptığı her görüşmeyi en önemli sendikal faaliyet olarak görmekteyiz'' diye dikkat çekti.

Türk Sağlık Sen Antalya Şubesi olarak ; her devrin adamı değil, her devirde adam olanların sendikası olarak kalacağımızı bir kez daha vurguladık.

Türk Sağlık Sen adına; biz duruma göre değil, gidişata göre değil, biz dün değil, bugün değil tam 26 yıldır gururla NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE diyoruz.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

3-4 Mart 2018 tarihleri arasında tüm temsilcilerimiz ile 2018 yılı temsilci toplantımızı gerçekleştirdik. 3-4 Mart 2018 tarihleri arasında tüm temsilcilerimiz ile 2018 yılı temsilci toplantımızı gerçekleştirdik. 3-4 Mart 2018 tarihleri arasında tüm temsilcilerimiz ile 2018 yılı temsilci toplantımızı gerçekleştirdik. 3-4 Mart 2018 tarihleri arasında tüm temsilcilerimiz ile 2018 yılı temsilci toplantımızı gerçekleştirdik. 3-4 Mart 2018 tarihleri arasında tüm temsilcilerimiz ile 2018 yılı temsilci toplantımızı gerçekleştirdik.