Haberler

İzmir-2 Nolu Şubemizde Yükseklisans Mezuniyeti

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 47,779 defa okundu
 İzmir-2 Nolu Şubemizde Yükseklisans Mezuniyeti
Türk Sağlık-Sen İzmir Şubeleri ve Atılım Üniversitesi arasında yapılan protokol gereğince üyelerimize Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yöneticilik alanında yükseklisans eğitimi tamamlandı.

  Bu dönemde 43 üyemiz yüksek lisansını başarıyla tamamlayarak diplomalarını yapılan bir törenle aldı. Törende açılış konuşmasını yapan Türk Sağlık-Sen İzmir 2 Nolu Şube Başkanı Şenol ATICI, yüksek lisans öğrencilerine yöneticilik alanında yaptıkları yükseklisansı hak ederek aldıklarını çok büyük emekler vererek ve emeğinin karşılığını bugün burada aldıklarını ifade etmiş ve diplomalarının hayırlı olmasını, gelecekte kurumlarımıza en iyi hizmetleri vereceklerine inandığını ifade etmişti. Atılım Üniversitesine de yapmış oldukları yüksek lisansta verdikleri destekten dolayı teşekkür etmiştir.

Törene Atılım Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. AbdurrahimÖZGENOĞLU ve Rektör Yardımcısı Prof.Dr. İsmail BİRCAN da katılmıştır. Törende bir konuşma yapan Rektör, Türk Sağlık-Sen'in eğitime ne kadar önem verdiğini öğrencilerle paylaşmış ve Türk Sağlık-Sen'in eğitime daha büyük katkılar göstermek amacıyla yeni çalışmalar yaptığını daifade edip, tüm öğrencilerimizin diplomalarının hayırlı olmasını temenni etmiştir.