Haberler

İzmir Katip Çelebİ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanını Ziyaret Ettik

/ İzmir Üniv Yazdır
Bu haber 50,122 defa okundu
    İzmir Katip Çelebİ Diş Hekimliği  Fakültesi Dekanını Ziyaret Ettik
08.04.2015 Tarihinde Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına atanan Sayın Prof. Dr. M. İrfan KARADEDE ‘yi makamında ziyaret ettik.

        Şube Başkanımız Yasemin ZENGİN, Şube Başkan Yardımcılarımız Osman ATA, Cevdet SALMAN ve Bekir Yıldırım’ın  katılımı ile gerçekleşen ziyareti ile Sayın Prof. Dr. M. İrfan KARADEDE’ ye yeni görevinde başarılar dilerken hayırlara vesile olması temennilerinde bulunduk.

         Kendisine şubemizle ve sendikamızla ilgili detaylı bilgiler verdik. Faaliyet alanımız içinde olan Diş Hekimliği Fakültesindeki çalışanlarımızın da sorunlarını ilettik ve çözüm istedik. Kendilerine ilettiğimiz ve çözüm istediğimiz talepler;

1-Fakültede hizmet veren hemşire ve teknikerlerimizin insani şartlarda dinlenebilecekleri bir odalarının olmadığı, giyinme soyunma odalarının da olmadığı ve oda taleplerinin ivedilikle karşılanması.

2- Yemek sorunu ile ilgili sıkıntının giderilmesi.

3-Kurum bünyesinde Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Biriminin aktif hale geçirilmesinin, çalışan sağlığı açısından sağlanmasının zorunluluğu.

4-Asistanların hemşire ve teknikerlerin primer amiri olduğu algısı ve söyleminden doğan çalışma ortamındaki ve diyaloglardaki sıkıntıdan dolayı bu söylemden vazgeçilmesi.

    Çalışanların haklı taleplerine olumlu bakan ve çözüm noktasında adımlar atacağını ifade eden Sayın Dekanımız Prof. Dr. M. İrfan KARADEDE’ ye teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyor ve hayırlara vesile olması temennilerimizi sunuyoruz.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

08.04.2015 Tarihinde Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına atanan Sayın Prof. Dr. M. İrfan KARADEDE ‘yi makamında ziyaret ettik.